Перешкодили викраденню лісопродукції
Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом замаху на викрадення лісопродукції (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 185 КК України).
Як встановлено, 5 травня поточного року місцеві мешканці таємно намагалися вивезти з лісу, розташованого поблизу с. Товстоліс Чернігівського району, 12 колод дерев породи дуб.
Водночас злочинні наміри довести до кінця не вдалося з причин, що не залежали від їх волі, оскільки були затримані працівниками лісогосподарства.
За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні інкримінованого злочину.
Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу та накладення арешту на знаряддя вчинення злочину.
Досудове розслідування триває, встановлюються обставини злочину.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.