Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 19:40:41

СБУ затримала "молдавского казака"

09.05.2016   08:20

Співробітники Служби безпеки України спільно з митниками та прикордонниками затримали громадянина Молдови, який перевозив холодну зброю з «казачими» атрибутами.

Під час догляду на митному посту «Сенківка» рейсового автобусу «Москва - Тирасполь» правоохоронці вилучили у пасажира три шаблі та ніж, приховані під сидінням.

Серед особистих речей співробітники спецслужби виявили закордонний паспорт громадянина України, паспорт невизнаної придністровської республіки, військовий квиток того ж утворення, шеврони з написами «Российское казачество», «Россия. Казачьи войска» та нагрудні знаки з російською символікою.

Згідно з відмітками у виявлених документах чоловік проходив строкову службу у Придністров’ї в підрозділі артилерійської розвідки у 2002-2005 роках.

Слідчими Управління СБ України в Чернігівській області відкрито кримінальне провадження. Перевіряється причетність «казака» в участі у незаконних збройних формуваннях ЛНР-ДНР. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини