Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 квітня, 02:28:59

Прокуратура вимагає повернути майже 50 гектарів земель водного фонду з незаконного користування

05.05.2016   16:06Агенцiя

Законність передачі земель, насамперед розташованих у привабливих місцях нашого регіону, зокрема земель водного фонду, залишається в полі зору органів прокуратури.

Особливу увагу звернуто не лише на факти протиправної передачі земель вказаної категорій, а й випадки, коли орендарі після припинення дії договору не повертають водні об’єкти у державну власність.

Так, у 2006 році приватній структурі строком на 5 років місцевою райдержадміністрацією передано у користування 7 земельних ділянок водного фонду для риборозведення загальною площею майже 50 га.

Враховуючи законодавчі зміни до Земельного кодексу України та Закону України «Про аквакультуру», передачу таких земель віднесено до виключної компетенції обласної державної адміністрації, збільшено й розміри орендної плати.

Однак, орендар по закінченню дії договору оренди на новий строк його не переуклав, а водні об’єкти в державну власність не  повернув.

З метою відновлення порушених інтересів держави, прокурор  звернувся з позовом до суду з вимогою повернути майже 50 га земель водного фонду нормативною грошовою оцінкою понад 700 тис. грн. з незаконного користування.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини