Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 червня, 09:04:13

У Чернігові розробляють Програму розвитку велоінфраструктури у місті

05.05.2016   07:31

4 травня у Чернігівській міській раді відбулась нарада під головуванням заступника міського голови Олександра Ломака, на якій обговорили питання підготовки Програми розвитку велоінфраструктури у м. Чернігові. У заході взяли участь представники структурних підрозділів міської ради та громадських організацій велосипедистів Чернігова.

Заступник міського голови підкреслив, що розвиток велоруху в нашому місті виконує значну роль. «Рішення, які лобіює велоспільнота, дуже потрібні нашому місту. Ми є однодумцями. Тож у Чернігові будуть створюватись нові велодоріжки та велопарковки. Наразі необхідно якомога більше людей залучати до подібних акцій, які пропагують здоровий спосіб життя», - сказав Олександр Ломако. Він також повідомив, що управління транспорту та зв’язку міської ради буде займатись розробкою міської Програми розвитку велоінфраструктури та всіма організаційними питаннями.

Керівник велоспільноти «Лайба» Максим Цирулін висловив свої пропозиції щодо побудови інфраструктури у місті, зокрема: облаштування велодоріжок, встановлення велопаркувань та відповідних дорожних знаків, організація велопрокату.

Із своїми пропозиціями виступили й інші активісти велоруху. Вони зазначили, що потрібно проводити інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо правильної поведінки на дорозі не тільки для дорослих, а й для дітей, починаючи з дитячого садочка.

Учасники наради дійшли висновку, що після більш ґрунтовного опрацювання всіх пропозицій і зауважень та після узгодження з відповідними службами будуть визначені першочергові заходи з їх реалізації.

Останні новини Чернігівщини

8 червня: Цей день в Україні і в світі

8 червня: Цей день в Україні і в світі 08:32

ДЕНЬ 470 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 470 RUSSIAN AGRESSION

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.