Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 23:07:42

До уваги учасників дорожнього руху!

04.05.2016   17:09

8-9 травня (на період поминальних днів) з 9-00 до 17-00 буде перекрито рух вантажного автотранспорту, що здійснює транзитні перевезення в напрямку міста Чернігова в наступних місцях:

- від перехрестя автодороги «Р12» (Чернігів-Мена-Сосниця-Гремяч) та Р13 (Городня-Сеньківка) до вулиці Кільцевої;

- 163 км. автодороги «М01» Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (північний під’їзд до міста Чернігова);

- від села Ягідне Чернігівського району до міста Чернігова (південний під’їзд).

Заїзд легкового транспорту на цвинтар «Яцево» буде здійснюватись через центральний в’їзд з вулиці Кленова, виїзд автотранспорту буде здійснюватись через польову дорогу на вулицю Маліновського.

Шановні водії! У поминальні дні значно збільшується дорожній трафік та рух пішоходів. Пам’ятайте про дотримання правил поведінки на дорозі. Зокрема, водіям необхідно дотримуватись швидкісного режиму, правил маневрування, бути уважними та взаємоввічливими, ні в якому разі не сідати за кермо в нетверезому стані. Не забувайте, на дорозі ви відповідальні не тільки за себе, але й за оточуючих.

Аби не створювати проблеми з паркуванням авто та рухом транспорту взагалі, у містах рекомендуємо громадянам за можливості скористатися послугами громадського транспорту.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини