Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 вересня, 05:09:24

Про спалах ГКІ в Борзнянському районі

04.05.2016   13:20

31.03.2016 року до Борзнянського МУ ГУ ДСЕСУ у Чернігівській області протягом дня надійшли 4 термінових повідомленя про випадки захворювань на ГКІ 4 учнів, троє з яких навчаються у гімназії імені П. Куліша (8-Б клас) та 1 учень - у Борзнянській ЗОШ І - ІІІ ст. імені Х. Алчевської.

Учні гімназії і школи харчувались у їдальні Борзнянської ЗОШ І - ІІІ ст. імені Х. Алчевської.

Всі захворілі учні (4 особи) госпіталізовані в інфекційне відділення Борзнянської ЦРЛ, перебіг захворювання середньої тяжкості, всім призначено відповідне лікування. За контактними у вогнищах (школа, гімназія, за місцем проживання) встановлено медичне спостереження.

01.04.2016 року проведене позапланове санітарно-епідеміологічне обстеження дотримання умов санітарного законодавства у гімназії імені П. Куліша та Борзнянській ЗОШ І - ІІІ ст. імені Х. Алчевської. В їдальні відібрані проби страв, води, змиви для лабораторного дослідження, обстежується персонал та контактні особи, проведена заключна дезінфекція в гімназії, школі та домашніх вогнищах.

При епідрозслідуванні було з'ясовано, що за місцем проживання хворих випадки захворювання на ГКІ відсутні.

Протиепідемічні заходи і лабораторні дослідження тривають.

Ситуація з цього питання знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23

Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02

Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.

Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37

Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.