В Чернігові ДАБІ скасувала реєстрацію декларації через недостовірні дані
Управління Держархбудінспекції у Чернігівській області скасувало реєстрацію декларації про готовність об’єкта до експлуатації щодо улаштування двох додаткових входів до адмінбудівлі у м. Чернігів по вул. Князя Чорного, 2-а.
Під час проведення перевірки достовірності даних, наведених у декларації про готовність до експлуатації, ДАБІ виявлено недостовірні дані.
У якості документа-підстави для використання земельної ділянки зазначено договір оренди земельної ділянки, при цьому орендарем цієї земельної ділянки є не замовник (ПП «Спартус»), а громадянин Марков А.В., строк дії договору закінчився 17.12.2015.
Це стало підставою для скасування реєстрації декларації та накладення штрафу на порушника у розмірі 62 тис. грн.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.