Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 3 травня до 8:00 4 травня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах, 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
Загибель на водних об’єктах – 1:
В р. Десна біля с. Райгородок Коропського району об 11 год. 30 хв. 3 травня працівниками поліції було виявлено та піднято на поверхню з води тіло місцевого жителя, 1979 року народження, який потонув о 16 год. 2 травня під час купання після вживання спиртних напоїв.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в смт Козелець близько 18 год. 20 хв. 2 травня трапилася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобілів "Opel Corsa" та "Daewoo Sens". Водій автомобіля "Daewoo Sens" спричинив аварійну ситуацію, внаслідок чого автомобіль "Opel Corsa" з’їхав у кювет та перекинувся. Водій автомобіля "Opel Corsa" отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Козелецької центральної районної лікарні;
- в с. Виповзів Козелецького району о 18 год. 20 хв. 3 травня водій автомобіля "Chevrolet Aveo", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням, з'їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля (військовослужбовець за контрактом), 1985 року народження, від отриманих травм загинув. Водій автомобіля, теж військовослужбовець за контрактом, з травмами різного ступеню важкості був доставлений до військового шпиталю (смт Десна).
Пожежі – 4, з них 2 пожежі в житловому секторі та 2 випадки загоряння сухої трави на загальній площі 1,01 га.
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення:
В м. Чернігові по вулиці Мстиславській продовжуються роботи щодо ліквідації пориву магістрального водопроводу гарячої води діаметром 100 мм., який стався о 19 год. 50 хв. 1 травня. Станом на 6 годину 4 травня без постачання гарячої води залишаються мешканці чотирьох дев’ятиповерхових будинків №№ 169, 171, 173, 177 по вул. Мстиславській. Аварійні роботи тривають.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Щорс – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 3 травня до 20 години 4 травня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура вночі 5- 10º тепла, вдень 15-20º тепла.
По Чернігову температура вночі 7-9º тепла, вдень 18-20º тепла.
Останні новини Чернігівщини
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.
В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41
За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.
5 січня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».