Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 22:51:47

Рятувальники ліквідували пожежу бензовозу

28.04.2016   16:54

28 квітня о 10:38 до Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення, що на автодорозі Київ-Чернігів, біля с. Іванівка Чернігівського району автомобіль "DAF" з полупричепом з`їхав у кювет, де перекинувся та зайнявся. Вантажівка рухалася в напрямку столиці та перевозила понад 13 тон дизпалива.

На місце виклику прибуло 5 відділень пожежно-рятувальних підрозділів м. Чернігова та більше 20 чоловік особового складу. На момент прибуття вогнем була охоплена вся вантажівка. Спільними діями вогнеборців об 11:05 пожежу було локалізовано, а об 11:10 - остаточно ліквідовано. Гасіння здійснювалось за допомогою пінних стволів.

38-річного водія з опіками 40% тіла каретою швидкої медичної допомоги було доставлено до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні.

За попередніми даними водій, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з придорожнім деревом, внаслідок чого сталося перевертання полупричепу з дизпаливом з подальшим його витоком та загоранням на загальній площі 300 кв.м.

На місці пожежі працювала оперативна група У ДСНС України у Чернігівській області. По даному факту проводиться перевірка.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини