Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 червня, 18:35:45

Онкологи Черніговата Гомеля підписали Меморандум про співпрацю

28.04.2016   10:26Агенцiя

Між Чернігівським обласним онкологічним диспансером та Гомельським обласним клінічним онкологічним диспансером підписано безстроковий Меморандум про співпрацю.

Угоду укладено в межах робочого візиту адміністрації Чернігівського онкодиспансеру до Республіки Білорусь. 

Це вже другий етап перемовин щодо фахової взаємодії між двома потужними медичними закладами. Перші відбулися 8 квітня в Чернігові, під час візиту гомельських колег до нашого краю. 

Так, з української сторони Меморандум підписав головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій ЗУБ, із білоруської – головний лікар Гомельського обласного клінічного онкологічного диспансеру Олександр Терешко.

Зметоюполіпшення ситуації з онкологічними захворюваннями шляхом здійснення профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань Сторони домовились про наступне:
1. Здійснювати спільні заходи, спрямовані на території Чернігівської області (Україна) та Гомельської області ( республіка Білорусь), в тому числі шляхом реалізації спільних медичних проектів. Організовувати на базі Сторін проведення симпозіумів, семінарів, колоквіумів, конференцій.
2. З метою залучення фінансування для реалізації проектів взяти спільну участь у Програмах територіального співробітництва.

Як зазначив Валерій Зуб, обидві Сторони покладають великі надії на цей Меморандум. Він досить змістовний. Сторони зобов’язуються: сприяти ефективному обміну новітніми технологіями, науковою інформацією і практичним лікарським досвідом діагностики, лікування, проводити консультації, що стосується обговорення питань спільної діяльності, початкові курси і семінари.

– Адже працюючи за загально прийнятними світовими медичними стандартами, кожна з країн підлаштовується під свої можливості як соціального, так й економічного плану  –  тож медичні школи різних країн мають свої особливості та напрацювання, кращі з яких варто було би запозичити та втілити на потребу пацієнтів, – пояснює онколог.

Досить вагомий крок зроблено щодо участі у спільних українсько-білоруських грантових проектах задля вирішення медичних проблем. Мовиться про можливість отримання мамографічної установки для обстеження населення прикордонних районів.

Останні новини Чернігівщини

В області створюють систему підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною 14:08

Жінки та діти складають переважну більшість серед тих, на кому негативно позначаються збройні конфлікти, включаючи біженців і вимушених переселенців. Чернігівська область є прикордонною. В регіоні велись активні бойові дії, частина території перебувала в окупації. Тому тема підтримки постраждалих від сексуального насильства є дуже актуальною.

У Чернігові поліцейські ліквідували підпільний цех та вилучили понад 11 тонн етилового спирту 11:25

В ході реалізації оперативної інформації оперативники карного розшуку та управління стратегічних розслідувань поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Чернігівського райуправління поліції виявили підпільний цех з фасування етилового спирту в промислових масштабах. Загалом поліцейські вилучили понад 11 тонн етилового спирту.

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції 11:20

Якщо укриття зачинене —подати скаргу можна до Нацполіції на лінію «102».

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону 11:05

28 червня о 18.00 год. Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г.Шевченка запрошує на прем’єрний показ вистави «Війна» https://teatr.cn.ua/repertuar/vijna/ , поставленої молодим режисером Олексієм Трішкіним за п’єсою сучасного шведського драматурга Ларса Нурена.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.