Поліція викрила підпільний цех з виробництва сурогатного алкоголю
Бутлегери облаштували своє виробництво в одному з гаражних автокооперативів міста. Екіпаж патрульної поліції, який ніс службу в районі Подусівки, перевіряв на маршруті один з гаражних кооперативів. Цей об'єкт раніше вже потрапляв у поле зору правоохоронців, адже саме там місяць тому в одному з гаражів був виявлений склад з нелегальним спиртом.
Цього разу патрульні звернули увагу на мікроавтобус "Renault-Trafik" під керуванням 28-річного жителя Чернігівського району. Бусик був припаркований поблизу одного з гаражів, а поряд знаходилися ємності з невідомою речовиною із запахом спирту.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції. Під час огляду автомобіля поліцейські виявили 200-літрову бочку та 22 картонні 10-літрові коробки. В гаражі також знаходилася бочка ємністю 200л та 23 5-літрові каністри.
Чернігівським відділом поліції зареєстроване кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів).
Максимальне покарання за цією частиною статті - штраф у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.