Поліція затримала неповнолітнього грабіжника
Після затримання зловмисник зізнався правоохоронцям, що гроші йому були потрібні на наркотики і комп'ютерні розваги.
Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Сергій Кагітін, до чергової частини надійшла заява від матері 15-річного підлітка, що її дитину пограбував невідомий.
За орієнтуванням чергової частини на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. В ході подальшої перевірки правоохоронцями було встановлено, що того дня до підлітка на вулиці підійшов хлопець, який словесно, погрожуючи фізичною розправою, примусив школяра здати свій планшет у ломбард. Отримані від закладу 300 гривень зловмисник забрав собі. При цьому лиходій залякав хлопця, мовляв, якщо той що-небудь повідомить правоохоронцям і його затримають, то він вийде та помститься йому.
Поліцейські встановили, що до пограбування причетний 14-річний учень однієї з чернігівських шкіл, який вже кілька місяців поспіль потрапляв у поле зору правоохоронців. Цей неповнолітній зловмисник ще раніше встиг пограбувати дівчину, забравши у неї сумочку, та ще одного хлопця, відібравши у нього мобільний телефон.
Також не нехтував він і крадіжками. Спочатку обікрав свою однокласницю, до якої прийшов прогулювати уроки. Викрав з кімнати коштовності, доки дівчина на кухні заварювала чай. У іншого знайомого, доки його не було вдома, відкривши двері знайденими ключами, викрав музичний центр, електрочайник та плеєр.
Хлопця затримали, він надав правдиві свідчення і зізнався правоохоронцям, що гроші були потрібні йому на наркотики і комп'ютерні розваги. Сергій Кагітін повідомив, що за фактом пограбування відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.