Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 02:54:43

Наталія Романова: Гендерна рівність та недопущення злочинів проти прав людини — наш тест на європейськість

23.04.2016   13:49Агенцiя

Після тривалої перерви сьогодні відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації. Участь в обговорені взяла і заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Варто зауважити, що на сьогодні в області зроблено чимало кроків, аби запобігати проявам насильства в родині та торгівлі людьми. Про це свідчить і те, що Чернігівщина знаходиться на другому місці в країні за рівнем якості встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Як повідомила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, з 2013 року такий статус отримали 17 осіб: 14 з них перебували у трудовому рабстві, 3 — у сексуальному.

До слова, додаткову інформацію щодо системи надання допомоги таким постраждалим можна знайти у відповідній рубриці сайту облдержадміністрації.

Під час обговорення було визначено спільні завдання для влади та громадськості. Зокрема це і розробка проекту Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству на 2017-2020 роки.

Присутні зауважили і про важливість допомоги багатодітним родинам.

— На жаль, за час військової агресії на сході країни випадки торгівлі людьми чи іншого порушення прав особи почастішали. Однак, ми маємо об’єднати зусилля, адже гендерна рівність та недопущення таких злочинів — наш тест на європейськість, — наголосила Наталія Романова.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).