Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 01:49:58

Державна пенітенціарна служба відзначила 18-ту річницю утворення

23.04.2016   08:30Агенцiя

22 квітня у Чернігівському обласному філармонійному центру відбулися урочистості з нагоди 18-ї річниці утворення Державної пенітенціарної служби України.

Працівників управління Державної пенітенціарної служби області, ветеранів та курсантів Академія державної пенітенціарної служби України з цієї нагоди вітали голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч та обласної ради Ігор Вдовенко, колеги, запрошені гості.

Звертаючись до загалу керівник виконавчої влади області акцентував увагу на вагомості внеску пенітенціаріїв у забезпечення діяльності механізмів правопорядку, відзначив визначну віху розвитку служби – створення у Чернігові наприкінці минулого року єдиної в Україні Академії державної пенітенціарної служби, привітав службовців і запевнив у реальності втілення планів з будівництва службового житла та поліпшення умов несення служби.

Вітаючи присутніх, голова обласної ради зазначив, що з 1998 року, ставши самостійним органом, кримінально-виконавча служба крок за кроком змінювалась у напрямку гуманізації відбування покарань, формування якісно нових підходів до процесу організації виправлення та ресоціалізації засуджених.
Зміни, що відбулися за цей період, безперечно сприяли підвищенню гарантій захисту прав та законних інтересів людини в умовах позбавлення волі.

- Окрім безкомпромісної боротьби зі злочинністю у суспільстві, кожного дня, сумлінно виконуючи свій службовий обов'язок, ви, шановні присутні, допомагаєте тим, хто зробив хибний крок у житті та опинився у скрутній ситуації, забезпечуєте неухильне дотримання закону в установах виконання покарань, – підкреслив очільник представницького органу Чернігівщини.

Також з нагоди 18-ї річниці утворення Державної пенітенціарної служби України, за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Юлію Андріївну Василенко – начальника Новозаводського районного відділу м. Чернігова кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, підполковника внутрішньої служби та Еліну Вікторівну Панченко – провідного спеціаліста фінансово-економічного відділу управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

Євгенії Федорівні Авер’яновій – провідному бухгалтеру фінансово-економічного відділу Академії Державної пенітенціарної служби;

Зливку Станіславу Володимировичу – начальнику факультету заочного навчання та підвищення кваліфікації працівників Академії Державної пенітенціарної служби, полковнику внутрішньої служби;

Іващенко Оксані Олександрівні – старшому інспектору (з архівної справи) сектору документального забезпечення та архівної справи управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області;

Кухті Наталії Олександрівні – начальнику лікарської амбулаторії Академії Державної пенітенціарної служби;

Лаврику Миколі Володимировичу – начальнику групи озброєння інтендантсько-господарчого відділу Академії Державної пенітенціарної служби, старшому лейтенанту внутрішньої служби;

Сикалу Максиму Миколайовичу – доценту кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Академії Державної пенітенціарної служби, підполковнику внутрішньої служби;

та Євгенію Вікторовичу Скалюну – начальнику сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, підполковнику внутрішньої служби.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз

Чернігів очікує на договори з НАК Нафтогаз 19:11

У проблемному питанні щодо закупівлі газу для бюджетних закладів, які мають газові котельні і тому тепер мають придбати його самостійно, відбулися деякі процедурні зрушення. Про них повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко сьогодні, 18 жовтня, на зустрічі керівництва міста з делегацією батьків вихованців дитсадка №66.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 126 нових випадків COVID-19 19:03

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 жовтня в області зафіксовано 126 нових випадків COVID-19.

Прокуратура повернула державі землі історико-культурного значення 16:06

Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області задоволено позов обласної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної державної адміністрації до приватних осіб та ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області про визнання недійсними наказів, свідоцтва про право власності та договору купівлі-продажу.

  Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору

Чернігівська область: рятувальники проводять профілактичні заходи серед громадян приватного житлового сектору 16:04

Проведення рятувальниками Чернігівщини профілактичних відпрацювань житлового сектору є одним із методів боротьби з пожежами.

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

20,8% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 15:53

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 жовтня в області щеплено 377 016 осіб (46,3% від загальної кількості населення).