На аукціонах землевпорядники Чернігівщини передали в оренду майже 500 гектарів сільгоспземель
На Чернігівщині землевпорядники з початку року провели шість земельних аукціонів.
За результатами торгів інвесторам передали у користування 11 земельних ділянок загальною площею 487 гектарів. В бюджети спрямовано 759,3 тис. гривень.
У Головному управлінні Держгеокадастру Чернігівської області у квітні-травні запланували провести чергові земельні торги. На аукціоні суб’єктам господарювання запропонують узяти в оренду 26 земельних ділянок загальною площею 1235,6 гектара.
Виставлені на конкурентні торги ділянки територіально розташовані у Бахмацькому (189,8 га), Гроднянському (202 га), Ічнянському (75,3 га), Корюківському (262,8 га), Менському (47,6 га), Сосницькому (233,8 га), Чернігівському (224,4 га) районах Чернігівщини.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.