Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 02:47:12

Поліція затримала чоловіка, який вбив свого знайомого через наркотики

22.04.2016   07:40

Протягом доби поліцейські відділу кримінальної поліції Чернігівського відділу поліції розкрили вбивство 34-річного містянина.

Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Сергій Кагітін, до чергової частини надійшло повідомлення, що з власної квартири до лікарні з ножовим пораненням черевної порожнини був доставлений 34-річний раніше судимий чернігівець, який, не опритомнівши, помер в реанімаційному відділені.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Під час огляду квартири правоохоронці з'ясували, що в помешканні був візитер, з яким господар розпивав спиртні напої. Всюди виднілися плями крові, а на столі лежав кухонний ніж - знаряддя скоєного злочину.

Також поліцейські встановили, що зловмисник прихопив з собою телефон вбитого. Це дещо ускладнило пошуки вбивці, адже за переглядом телефонної книжки оперативники змогли б встановити контакти особи, з якою спілкувався вбитий.

Правоохоронці розпочали пошуки вбивці. Відпрацьовувалися особи, раніше судимі за скоєння насильницьких злочинів, підобліковий контингент, особи, що ведуть антисоціальний спосіб життя.

Саме професійно проведені оперативно-розшукові заходи дали свій результат. Поліцейські затримали 36-річного раніше судимого чернігівця, який і скоїв вбивство. Чоловік розповів правоохоронцям, що того дня під час розпивання спиртних напоїв між ними розгорівся конфлікт через те, кому які потрібні... наркотики. Це й стало причиною вбивства.

Сергій Кагітін повідомив, що затриманий зізнався у скоєному і надав правдиві свідчення. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України  (умисне вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Підозрюваний поміщений до слідчого ізолятора. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини