Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 12:03:48

В області тривають роботи з облаштування державного кордону

21.04.2016   17:04

20 квітня заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко взяв участь у засіданні міжнародного семінару з питань делімітації та демаркації державних кордонів, яке відбулося в міжнародному пункті пропуску Сеньківка Городнянського району.

Учасники заходу ознайомилися з ходом облаштування ділянки українсько-білоруського кордону та обговорили нагальні проблеми, які виникають під час демаркації державного кордону.

Серед проблемних питань – розчищення п’ятиметрової смуги вздовж лінії кордону в межах лісових господарств Чернігівської області. На даний час ці роботи розпочаті в Новгород-Сіверському та Семенівському районах.

Також триває процес відведення земельних ділянок в межах п’ятидесятиметрової прикордонної смуги, проводяться розрахунки їх категорійності, підготовка та оформлення землевпорядної документації.

Паралельно з цим ведуться інженерні роботи зі встановлення спостережних веж та металевого сітчастого загородження. Здійснюється облаштування блок-постів, бліндажів, окопів та інших захисних споруджень.

– Процес демаркації спільного кордону особливо важливий, оскільки його якнайшвидше завершення посприяє подальшому всебічному розвитку міжрегіональної прикордонної взаємодії, – зазначив Сергій Сергієнко в ході обговорення.

Він запевнив учасників семінару, що обласна державна адміністрація, місцеві органи виконавчої влади та самоврядування і надалі всебічно сприятимуть організаційно-технічному забезпеченню виконання заходів із демаркації державного кордону.

Під час перебування у Сеньківці заступник голови облдержадміністрації ознайомився також з процесом реалізації проекту «Стіна» на російсько-українському кордоні.

Останні новини Чернігівщини

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху 11:04

Учора близько 18-ї години на проспекті Миру, місцева жителька 1994 року народження, керуючи транспортним засобом FIAT, при повороті з головної дороги на другорядну, не надала переваги у русі автомобілю CHERY, в результаті чого сталося зіткнення.

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії 10:52

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян 10:48

23 червня відбувся особистий прийом у Ніжинського міського голови Олександра Кодоли.

Чернігів: міський голова  зустрівся з обдарованою молоддю та відмінниками навчання і вручив стипендії

Чернігів: міський голова зустрівся з обдарованою молоддю та відмінниками навчання і вручив стипендії 10:45

23 червня у приміщенні сесійної зали Чернігівської міської ради відбулася традиційна щорічна зустріч міського голови з обдарованою молоддю та відмінниками навчання закладів середньої освіти міста Чернігова.

Аграрії Придесення обговорили в облраді питання ринку землі

Аграрії Придесення обговорили в облраді питання ринку землі 10:40

У сесійній залі обласної ради агровиробники провели збори з нагоди запуску ринку землі. До заходу долучилися перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини