Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 15:25:35

Зроблено перший крок на шляху професійного дослідження ніжинських підземель

21.04.2016   11:32

Фахівці лабораторії неруйнівних методів досліджень інституту археології Андрій Кадун та Олексій Іващенко за допомогою георадара просвітили кілька ділянок історичного центру Ніжина на наявність підземних приміщень.

Ініціаторами цієї програми виступили депутат Ніжинської міської ради Михайло Булигін та археолог, доцент кафедри всесвітньої історії Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя Іван Кедун.

Експедиція передбачає три етапи:
1. Виявлення та фіксація всіх підземних приміщень (зроблено цими днями);
2. Розчистка та обстеження цих приміщень;
3.Оцінка витрат для проведення їх дослідження.

На основі цих досліджень буде створено першу достовірну карту ніжинських підземель.

Наступний крок - розчистка виявлених приміщень.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини