За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 41 злочин з них: 13 крадіжок індивідуального майна, 3 крадіжки колективного майна, 1 факт хабарництва, 2 факти нанесення тілесних ушкоджень, 8 фактів шахрайства, 5 фактів вилучення наркотиків, 2 факти вилучення зброї, 1 факт ухилення від сплати аліментів, 2 факти незаконних операцій з металобрухтом, 1 факт привласнення розтрати майна, 3 інші злочини.
На території області виникла 1 пожежа.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 20 водіїв з яких по Чернігову – 6, по Прилуках – 2, по Ніжину – 3, скутеристів – 5
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 242 адмінпротоколи, з них: 30 – за дрібне хуліганство, 85 – за порушення правил дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.