Прикордонники затримали серійного "біженця" із Росії
Учора прикордонники Чернігівського загону неподалік с. Мурав’ї Новгород-Сіверського району при спробі порушення державного кордону затримали порушника.
Його прикордонний патруль спинив за 50 метрів від лінії державного рубежу. Порушником виявився 46-річний громадянин Росії, який заявив, що потребує додаткового захисту в Україні і бажає отримати статус біженця.
В ході проведення перевірочних заходів щодо особи затриманого встановлено, що в серпні 2015 року цей громадянин вже одного разу незаконно перетинав державний кордон України на цьому ж напрямку і також «з метою отримати статус біженця або особи, яка потребує додаткового захисту в Україні».
Тоді після передачі цього громадянина представникам Державної міграційної служби України, йому було надано статус біженця на території України і він вибув для проживання до м. Ужгород. Перебуваючи в м. Ужгород цей громадянин здійснив незаконний перетин державного кордону України з Угорщиною, цього разу вже з метою нібито отримання політичного притулку вже на території Угорщини, але був затриманий прикордонниками і в подальшому видворений на територію Росії.
Цього разу, після написання пояснень та заяви, даного громадянина для вирішення питання про отримання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту в Україні, знову передано співробітникам Державної міграційної служби України.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв