Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 04:37:24

Що робити чернігівським комунальним ЗМІ після роздержавлення? ВІДЕО

09.04.2016   12:52Агенцiя

Відповідь проста – вчитися заробляти на гідне майбутнє.

Поради та практичний досвід можна отримати, доєднавшись до освітнього проекту «Медіа-менеджмент: від комунальної газети до успішного медіа», що реалізовується ГО «Асоціація регіональних засобів масової інформації» (АРЗМІ) за підтримки американської неурядової організації «Інтерньюс Нетворк, Інк» у рамках програми «Український Медійний Проект (У-Медіа)».

Презентацію проекту для зацікавлених цільових груп нещодавно провів координатор проекту, голова АРЗМІ Олександр Назаренко.

Цей проект передбачає інституційну та професійну підтримку редакцій комунальних газет Чернігівської області. Він зорієнтований на практичну допомогу колективам редакцій та журналістам в умовах процесу роздержавлення, що розпочався після ухвалення Верховною Радою Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Зокрема, у рамках проекту досліджуватиметься контент місцевих ЗМІ, розроблятимуться індивідуальні алгоритми успіху.

– Під час реалізації проекту надаватимуться юридичні консультації, оцінюватимуться загрози та перспективи змін, що є надзвичайно актуальним у період становлення незалежного ЗМІ. Редактори матимуть змогу повчитися ефективному менеджменту та маркетингу, журналісти – дізнаватимуться секрети формування сучасного контенту, – зазначив координатор проекту Олександр Назаренко.

Відповідно до робочого плану проекту, який попередньо напрацьовано під час презентації, вже у квітні – травні відбудуться семінари для редакторів районок. Пізніше пройдуть тренінги для творчих працівників редакцій. У підсумку колективи комунальних друкованих ЗМІ можуть напрацювати дієву стратегію розвитку вже реформованого медіа на найближчі роки.


Довідково:
Попередній аналіз контенту районних ЗМІ свідчить про значну перевантаженість офіційними матеріалами органів влади, відсутність зваженої політичної аналітики, практично повну відсутність інформації економічного та фінансового плану. Щодо фінансів, то лише 2 з 25 комунальних друкованих ЗМІ повністю відмовились від бюджетної підтримки, змогли утримати наклад та якісно змінити контент.Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини