Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 04:14:03

Студенти-художники несуть радість в онкодиспансер. ФОТОрепортаж

09.04.2016   09:57Агенцiя

Сама ідея зробити щось неординарне, душевне та радісне виникла у відвідувачів онкодиспансеру. Керівництво ідею підхопило, скоро ж суботник, треба щось зробити таке, що ще ніколи не було.

За реалізацію ідеї вони звернулися до знаючих людей – студентів-педагогів. Звісно, студента двічі просити не треба. Вони швиденько згуртувалися, розробили концепцію, підготували ескізи майбутніх малюнків.

До акції зареєстувалося аж десь 300 чоловік. Організатори вже не знали як їх усіх скерувати. Але прийшли не всі – це ж студенти.
Бажаючі зібралися перед головним корпусом обласного онкодиспансеру, розвели фарби, розібрали щітки, малюнки і поки не сіло сонечко малювали і малювали, всі хто хотів. Що з цього вийшло я наступного дня завітав до диспансеру і зробив фото. Аж тут,до ренчі, і головний лікар нагодився з білоруськими друзями які завітали з цільовою метою. Так що дивіться, радуйтеся та насолоджуйтеся., Дійсно, може ця «ТЕРИТОРІЯ ДУШІ»  і принесе вам спокій і рівновагу.


Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.