Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 11:56:25

Поліція затримала серійного злодія

08.04.2016   07:45

В обласному центрі зловмисник обкрадав складські приміщення, медичні заклади та ремонтні майстерні.

До Чернігівського відділу поліції надійшло кілька заяв про крадіжки із різноманітних закладів. Так, один з потерпілих повідомив, що в січні зловмисник проник до приміщення одного зі складів по вулиці Текстильників та викрав звідти електроінструмент і комплектуючі до ліхтарів на суму понад 100 тисяч гривень.

Також потерпіли від рук крадія і власники кількох перукарень. Вночі злодій через віджаті металопластикові вікна проникав до приміщень закладів та викрадав телефони, гроші, різноманітний перукарський інструмент, не погребував навіть фарбою для волосся, туалетною водою, лаками та гелями для нігтів.

Аналогічна зава про викрадення з перукарні приладдя надійшла до чергової частини й кілька днів тому. Оперативники розпочали пошуки зловмисника з відпрацювання місць можливого продажу викраденого. Саме під час спроби продати на стихійному ринку машинки для стрижки волосся поліцейські затримали невідомого чоловіка. Він зізнався, що ці речі попросив його продати знайомий. Правоохоронці встановили місце проживання цього знайомого та завітали до нього.

В ході перевірки правоохоронці встановили, що саме цей чоловік і є крадієм, що обкрадав перукарні та склади у місті. В квартирі у цього 40-річного раніше судимого чернігівця правоохоронці знайшли та вилучили велику кількість викраденого перукарського приладдя. В подальшому воно було повернуто власниці. Жінка була приємно вражена професійністю та оперативністю розкриття цього злочину правоохоронцями і дуже дякувала за повернуті речі.

Затриманий надав правдиві свідчення щодо 6 крадіжок. Він пояснив правоохоронцям, що викрадене продавав та витрачав гроші на власні потреби.

За всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

Надзвичайні події в області за останню добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

2 березня: цей день в Україні і світі

2 березня: цей день в Україні і світі 08:15

День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини