Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 13:53:55

Шоколад у… бібліотеці

07.04.2016   09:36

«Свято шоколаду» – так називався захід, який провели корюківські волонтери та громадські активісти у читальній залі місцевої дитячої бібліотеки.

Дітлахам (а зібралася того дня добра «дитяча сотня») організатори розповідали про те, що свято організоване не тільки заради смакування солоденьким, а здебільшого для того, щоби привернути увагу до акції, метою котрої є збирання коштів на ремонт цієї ж таки читальної зали.

Дітворі було запропоновано зобразити на малюнках, яким вони хочуть бачити це приміщення (всі «намальовані» дитячі ідеї будуть враховані й використані у підготовці плану переобладнання). Помалювавши, присутні переглянули фільм «Чарлі та шоколадна фабрика», послухали цікаві розповіді про особливості виробництва, зберігання і вживання шоколаду, вправно розписували кекси та виготовляли шоколадні вироби (дехто навіть зміг розробити дизайн власної цукерки!). Після «солоденьких» розваг організатори провели ще й інтелектуальні змагання, під час яких діти відгадували загадки та відповідали на запитання «шоколадної» вікторини.


– Я дуже вдячна всім причетним до свята – і організаторам, і дітям, і їхнім батькам, котрі не залишилися осторонь, а знайшли час та можливість долучитися до проекту «Bookіторія», – поділилася своєю радістю із власним кореспондентом «Деснянської правди» директор районної дитячої бібліотеки Людмила Болотна. – Лише в один «шоколадний» день до благодійної скриньки було пожертвувано 1300 гривень. Тож, думаю, якщо справи й надалі просуватимуться таким чином, то ремонт читальної зали буде здійснено вже найближчим часом, адже все це – заради наших дітей!


«Bookіторія» – проект, спільний зі всеукраїнською мережею «Громадські ініціативи України», за фінансової підтримки Національного фонду з підтримки демократії (NED) по перетворенню читальної зали районної дитячої бібліотеки на своє­рідний дитячий арт-простір, де діти зможуть цікаво і з користю проводити час. Активісти планують зробити читальну залу такою, котра би стимулювала відвідувачів до читання, надавала можливості для всебічного розвитку і, за необхідності, легко реорганізовувалася в лекторій, арт-майстерню чи глядацьку міні-залу.


Андрій Навродський, "Деснянська Правда"

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ