Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 14:05:27

В. Атрошенко відвідав будівництво житлового комплексу "Північний"

07.04.2016   08:47

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у заході - закладання капсули на будівництві житлового комплексу «Північний» в мікрорайоні «ЗАЗ». На заході були присутні заступник міського голови Олександр Ломако, заступник міського голови Валерій Бондарчук, інвестор Павло Климець, засновник компанії «Атлант» Вадим Каган.

Владислав Атрошенко зазначив, що це дуже приємна місія, адже це не тільки будівництво нового комплексу, а й нові робочі місця для людей, розвиток інфраструктури та комунікацій міста, податки до бюджету.

В цьому мікрорайоні планується будівництво семи шістнадцятиповерхових жилих будинків загальною площею біля 40 тис.кв.м.

Міський голова звернувся до засновника компанії «Атлант» Вадима Кагана з проханням, докласти всіх зусиль для створення позитивного іміджу, щоб ім’я компанії було відомо не тільки в місті Києві, Броварах, а й в Чернігові. Щоб люди компанію «Атлант» знали як надійного партнера по якісному доступному житлу.

Під час зустрічі В. Атрошенко звернувся до мешканців та жителів міста Чернігова. Він зазначив, що йому стало відомо про компанії, які продають житло за заниженими цінами, навіть не збудувавши й одного поверху будинку. Міський голова сказав, щоб всі мешканці, які бажають купити таке житло, були дуже уважні та ретельно вивчали юридичну сторону пропозицій.

Засновник компанії «Атлант» Вадим Каган розповів, що він будує житло на протязі 27 років. За його словами, головними принципами є «люди мають отримувати все вчасно» та «ніколи не брати кредити на будівництво».

В. Каган наголосив, що за 27 років існування компанії як під час кризи, так і стабільності в країні, «Атлант» завжди працює стабільно і виконує обіцянки. «Ми будуємо не тільки будинки, а і школи, дитячі садочки, всю інфраструктуру. Особиста моя гордість те, що я побудував більше мільйона квадратних метрів житла і при цьому жодного разу не підвів людей», - зазначив В. Каган.

Засновник будівельної компанії розповів, що він вчора зустрічався з міністром оборони України. Під час зустрічі обговорено питання щодо розширення будівництва будинків на Чернігівщині для військових. Адже в Україні буде створюватись 4 особливих регіони і одним з цих регіонів буде Чернігів.


Довідково:

Компанія «Атлант» 27 років працює на ринку будівництва монолітної житлової нерухомості та демонструє свою надійність, стабільність, відповідальність і високий потенціал розвитку. Компанія «Атлант» будувала будинки в Білорусії, Молдові, Естонії, Одесі, Кам’янець-Подільську, Києві та Київській області. Головна мета компанії – будівництво якісного, комфортного, надійного і максимально доступного житла. Компанія надає можливість придбати якісне житло людям із середнім і мінімальним достатком у різний спосіб: від 100% передплати до розстрочки від забудовника. Завдяки можливості самостійно виконувати весь цикл будівельних робіт, компанія «Атлант» вдається вже багато років поспіль утримувати конкурентну ціну квадратного метру поряд з дотриманням якості і терміну будівництва.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ