Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 14:59:38

Керівники обласної ради вже вдруге зустрілися з редакторами регіональних друкованих засобів масової інформації

07.04.2016   08:45Агенцiя

6 квітня відбулася чергова зустріч голови обласної ради Ігоря Вдовенка та його заступника Арсена Дідура з керівниками комунальних видань - членами Асоціації регіональних засобів масової інформації.

У заході також взяли участь представники депутатських фракцій обласної ради – Дмитро Блауш, Сергій Журман, Артур Зінов'єв, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван.

Учасники засідання обговорили перспективи подальшої співпраці обласної ради з очільниками регіональної преси, а також можливі варіанти їх самостійного існування після роздержавлення відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ».

Ігор Вдовенко, звертаючись до присутніх, зазначив, що оскільки із 26 комунальних газет тільки близько п'яти готові працювати самостійно, то необхідно шукати оптимальні шляхи їх подальшого розвитку. За словами керівника, в теперішніх умовах об'єднання територіальних громад доречним було б залучати їх до процесу реформування регіональних друкованих ЗМІ.

У свою чергу, Арсен Дідур повідомив присутніх про те, що районним і міським радам були направлені листи з рекомендаціями щодо підтримки та інформування депутатів про дію Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ». Він наголосив на необхідності проведення відповідної роботи з депутатськими фракціями, зокрема в районних радах, для того щоб не створювались перешкоди у виконанні зазначеного Закону. Також заступник голови обласної ради акцентував увагу на депутатських коштах, з яких хоча б мінімальну частку народні обранці могли б виділяти районним газетам для висвітлення їх діяльності в округах та на актуальності внесення змін відповідної обласної програми щодо фінансової підтримки роздержавлених друкованих засобів масової інформації.

На завершення зустрічі, голова Асоціації регіональних засобів масової інформації Олександр Назаренко запевнив керівників обласної ради, що районні газети завжди готові до співпраці та конструктивного діалогу з органами влади.

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу 12:56

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 червня в області першою та другою дозою щеплено 43 043 людей.

Поліція Чернігівщини представила щотижневий звіт про свою роботу 12:44

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.