З турботою про дітей
Вчора перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та начальник Управління освіти і науки Микола Конопацький у рамках робочої поїздки по Новгород-Сіверському району відвідали Краснохутірську загальноосвітню школу-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Під час свого візиту посадовці ознайомились з матеріально-технічною базою закладу, оглянули навчальні кабінети, підсобне господарство, зустрілися з педагогічним колективом та поспілкувалися з вихованцями школи-інтернату.
Слід зазначити, що кошти, зароблені від діяльності підсобного господарства школи-інтернату та вирощені там же овочі значно здешевлюють вартість харчування дітей у закладі.
У літній період на базі школи-інтернату працює позаміський табір «Лісова казка», де відпочивають та оздоровлюються вихованці не лише Краснохутіської, а й інших загальноосвітніх шкіл-інтернатів області.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.