"Зупинимо туберкульоз разом!" - результати акції Червоного Хреста
З 24 лютого по 24 березня 2016 року Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України провела в області заходи до Всеукраїнського місячника боротьби з туберкульозом під гаслом: «Зупинимо туберкульоз разом!».
Під час місячника в районах та містах області працівники Червоного Хреста організували збір продуктів харчування, одягу, взуття, предметів першої необхідності, провели обстеження матеріально-побутових умов хворих на туберкульоз для надання їм натуральної та матеріальної допомоги.
Формуючи активну громадську позицію щодо боротьби з туберкульозом, червонохрестівці намагаються донести до людей думку, що заразитися цією хворобою може кожен. Тому в ході акції було проведено десятки виступів, бесід в учнівських та студентських колективах, виставки плакатів, різноманітні пізнавальні конкурси та вікторини з призами, сувенірами.
Так, 24 березня працівники Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України завітали до маленьких пацієнтів дитячого відділення обласного протитуберкульозного тубдиспансеру. Більшості з цих дітей призначено довгострокове лікування і діти вимушені проводити в стінах лікарні довгі місяці, а іноді й роки. Третина пацієнтів відділення – діти-сироти, діти соціально вразливих категорій, батьки яких або позбавлені батьківських прав, або хворіють на туберкульоз і перебувають на стаціонарному лікуванні. Такі діти особливо гостро потребують спілкування та позитивних емоцій. Працівники обласної організації передали в дитяче відділення комплекти постільної білизни, засоби гігієни, памперси, пластилін, набори для малювання.
Патронажні медичні сестри і волонтери Червоного Хреста Ніжина спільно з волонтерами центральної бібліотеки провели акцію на центральній вулиці міста та роздали тематичну літературу. В Прилуках під час місячника в навчальних закладах та в центральній районній лікарні проведені лекції та бесіди, у виправній трудовій колонії відбулася інформаційна година для її вихованців, де демонстрували слайди та фільм про профілактику та лікування туберкульозу.
Голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста Оксана Мудра зазначила, що у рамках місячника було зібрано продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, засобів гігієни, тощо на загальну суму більше 605 тисяч гривень та надано допомогу 3013 особам.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.