Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 вересня, 05:55:10

Поліція розшукала і повернула власнику викрадений мотоцикл

05.04.2016   17:25

Кримінальна поліція Новгорода-Сіверського викрила молодика, який заради поїздки в село до знайомого викрав мотоцикл.

До чергової частини Новгород-Сіверської поліції звернулася місцева жителька із заявою про те, що невідома особа шляхом вільного доступу проникла до її гаражу та викрала звідти мотоцикл "Дніпро-11".

На місце події прибула слідчо-оперативна група, яка поспілкувалася з потерпілою. Правоохоронці опитали сусідів, провели подворові обходи та зібрали оперативну інформацію. Зважаючи на впевнену поведінку зловмисника у гаражі, поліція припустила, що той був добре обізнаний з цим приміщенням. Оперативники визначили коло осіб, які могли бути причетні до скоєного.

В ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів старший оперуповноважений карного розшуку Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області майор поліції Андрій Пух вийшов на молодика, який зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення.

Підозрюваний розповів, що викрав мотоцикл для того, щоб з'їздити в гості до знайомого, який живе за 30 кілометрів від райцентру. Об'єктом свого посягання він вибрав господарство наочнознайомого, в якого не раз бував у гостях та знав де той зберігає мототранспорт.

Прийшовши до садиби, молодик непомітно проник у гараж, викотив мотоцикл (ключі власник залишив у замку), залив у бак завбачливо приготовані 2 літри бензину і поїхав.

Та довго кататися парубку не довелося - поліція швидко вийшла на його слід. Наразі викрадений мотоцикл вилучено та повернуто власнику.

Відносно юнака відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом), що карається штрафом від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:05

Протягом минулої доби зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди внаслідок яких 2 особи постраждали.

29 серпня: цей день в Україні і світі

29 серпня: цей день в Україні і світі 09:46

ДЕНЬ 1283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1283 RUSSIAN AGRESSION

Визначено форми організації освітнього процесу на 2025/2026 навчальний рік 16:45

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти міста Чернігова у 2025/2026 навчальному році.

На Чернігівщині браконьєри бреднем незаконно наловили риби на понад 188 тис.грн 12:54

26 серпня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині набрав законної сили вирок трьом військовослужбовцям рф за злочини проти цивільної жінки 11:40

Прокуратура відстояла в апеляції вирок трьом військовослужбовцям рф, які незаконно затримали місцеву жительку та вчинили дії сексуального характеру

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини