Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 13:36:22

УБОЗівці перекрили міжнародний канал торгівлі “живим товаром”

05.04.2012   09:07

Слідчим управлінням УМВС України в Чернігівській області до Щорського районного суду направлено кримінальну справу, порушену за матеріалами працівників УБОЗ УМВС області за фактами скоєння злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми.

В результаті реалізації оперативних матеріалів припинена діяльність організованої злочинної групи в складі непрацюючого раніше судимого 59-річного мешканця Щорса та двох жінок зрілого віку, мешканок міста Чернігова, одна з яких вже мала проблеми з законом, та громадянина іншої держави, які в період з вересня по грудень минулого року шляхом омани та зловживання довірою здійснили вербування, переміщення та продаж п’ятьох мешканок Чернігівської області за кордон з метою використання у сфері надання сексуальних послуг.

Мешканець Щорса збирав інформацію відносно малозабезпечених жінок, здійснював їх вербування, повідомляючи завідомо неправдиві дані про умови праці та оплату, надавав особисті кошти для отримання паспортів громадян України для виїзду за кордон, проїзних документів, брав участь у переміщенні завербованих жінок за кордон.

Поплічниці організатора – мешканки Чернігова – надавали допомогу потерпілим в оформленні паспортів, контролювали переміщення останніх через кордон, підтримували постійний зв’язок з одним іноземцем, який зустрічав жінок та, відбираючи документи, примушував останніх займатись наданням сексуальних послуг. Грошову винагороду у сумі 1500 доларів США за кожну із жінок останній надсилав до України, користуючись електронним банківським рахунком.

Але канал переправлення “живого товару” перекрили працівники УБОЗ УМВС України в Чернігівській області. В ході оперативного супроводження кримінальної справи, порушеної за фактами торгівлі людьми, задокументовано 5 злочинів, вчинених у складі організованої злочинної групи.

Згідно з інкримінованою статтею 149 ч.3 ККУ (торгівля людьми) членам організованої групи загрожує від 8 до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Останні новини Чернігівщини

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

 Із кур’єрки у водійки

Із кур’єрки у водійки 10:21

Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом

Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20

Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини