Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 18:59:57

Ліквідовували аварію на каналізаційному колекторі

24.03.2016   10:02

22 березня був виявлений підпір на каналізаційній мережі на перехресті вулиць Пушкіна і Шевченка, який міг спричинити потрапляння каналізаційних стоків у р. Стрижень.

За словами начальника служби каналізаційних мереж КП «Чернігівводоканал» Олексія Тупіка, під час проведення бригадою профілактичних робіт була виявлена аварійна ситуація на каналізаційному колекторі діаметром 500 мм. Аварія сталася через накопичення у колекторі великої кількості ганчір’я і побутового сміття.

Роботи з ліквідації ситуації були ускладнені тим, що вони проходили у каналізаційному колодязі на глибині 6 метрів. Спочатку, за допомогою вакуумних машин було проведено відкачування сміття.

Вже після 22 години, вручну прочищався відрізок каналізаційного колектору. Потім канало-промивочною технікою зроблено промивку. Вже о 4-тій годині ранку 23 березня роботи були закінчені.

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.