Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 10:53:14

СБУ затримала наркокур’єра, який переховувався від правоохоронців

24.03.2016   09:20Агенцiя

Співробітники Служби безпеки України затримали на Київщині наркокур’єра, який тривалий час переховувався від органів слідства.

У лютому минулого року мешканець Київської області намагався ввезти в Україну 250 грамів наркотичного засобу метадону. Співробітники СБУ зупинили контрабандиста на кордоні.

Він перевозив наркотик у спеціально обладнаній за приладною панеллю автомобіля схованці.

Було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України. У зв’язку з тим, що наркоділок певний час переховувався від правоохоронців, його було оголошено у розшук.

Після отримання інформації про місце знаходження  наркокур’єра, співробітники спецслужби його затримали.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчинені злочину. Вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34

25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52

Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.

Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20

Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини