Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 06:22:34

Роздержавлення ЗМІ області у дії

24.03.2016   09:18Агенцiя

Колективи комунальних газет потребують практичної допомоги в умовах процесу роздержавлення. Про основні потреби і йшлося сьогодні під час робочої зустрічі членів Асоціаціації регіональних ЗМІ та працівників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Майже половина районних газет Чернігівщини хоче піти на «вільні хліби» у першому ешелоні, інші, з різних причин, зачекають другого етапу реалізації закону.

Втім, більшість уже має згоду трудових колективів. Значна кількість районок отримала відповідні розпорядження місцевих органів влади, які і є співзасновниками газет.

Однак, не обходиться і без труднощів. Зокрема, почасти «каменем спотикання» стає наявність державного або комунального майна у редакції друкованого ЗМІ. На те, щоб розібратися, що і кому належить та як його ділити, йде чимало часу.

Лякає редакторів перспектива значного збільшення орендної плати приміщення. Колізії виникають і в питанні подальшої реєстрації ЗМІ.

— Наразі для газет важливо врахувати два аспекти: правильний юридичний супровід процесу та становлення нового медіа. І з тим, і з іншим Асоціація регіональних ЗМІ готова допомагати, реалізуючи тематичні проекти, — зауважив керівник Асоціації Олександр Назаренко.

Як зазначив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван, обласна влада також націлена підтримувати райони у виконанні реформи.

За необхідності в ОДА детально розглядатимуть кожен проблемний випадок та шукатимуть шляхи вирішення.

Також на зустрічі обговорили пропозиції щодо відзначення Дня журналіста, зокрема проведення конкурсу журналістських робіт.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».