Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 20:03:37

Практикум із застосування законодавства по залученню інвестицій в сектор комунальної енергетики відбувся у Чернігові

23.03.2016   16:37Агенцiя

23 березня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук разом з першим заступником голови облдержадміністрації Леонідом Сахневичем взяли участь у відкритті практикуму для міських, селищних голів та спеціалістів з питань енергоменеджменту.

Захід пройшов у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Представляючи учасникам наради мету та завдання цього проект, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Асоціації Міст України Федір Фесюн повідомив, що темою першого практикуму стали практичні питання з виконання законодавства в частині залучення інвестицій в сектор комунальної енергетики, запровадження комплексних програм енергозбереження та проведення масштабної енергомодернізації.

У своєму вступному слові перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук наголосив, що знання законодавства в частині залучення інвестицій в сектор комунальної енергетики вкрай важливі та стануть в нагоді учасникам заходу у їхній безпосередній роботі. Адже заощадження енергоресурсів та максимально ефективне їх використання є стратегічними чинниками. За словами Валентина Мельничука, перехід на твердопаливні котли та комплексне вирішення проблем ефективного використання ресурсів сприятиме вирішенню проблем енергозалежності від імпортних енергоносіїв.

Перший заступник голови обласної ради висловив сподівання, що учасники практикуму опанують базові принципи законодавчого процесу, отримають практичні знання з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів.

В свою чергу, досвідом Асоціації «Енергоефективні міста України» як національної структури підтримки Угоди мерів поділився виконавчий директор цієї Асоціації Андрій Кирчів, а голова правління громадської організації «Школа енергоефективності» В'ячеслав Лісовик зупинився на нових можливостях та перспективах муніципального енергоменеджменту. Заступник директора Центру державно-приватного партнерства Юрій Стальниченко акцентував увагу присутніх на законодавчих принципах державно-приватного партнерства як інструменту розвитку громади. Про кроки з підготовки та реалізації проектів із залученням грантового фінансування детально розповів директор ТОВ «Ескоенергоінвест», технічний експерт проекту «Угода мерів» Андрій Удовик.

Під час обговорення питань порядку денного практикуму та загальної дискусії учасники заходу порушили низку нагальних питань життєдіяльності громад, на які отримали вичерпні відповіді модераторів та організаторів навчання.

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини