Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 11:23:14

Практикум із застосування законодавства по залученню інвестицій в сектор комунальної енергетики відбувся у Чернігові

23.03.2016   16:37Агенцiя

23 березня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук разом з першим заступником голови облдержадміністрації Леонідом Сахневичем взяли участь у відкритті практикуму для міських, селищних голів та спеціалістів з питань енергоменеджменту.

Захід пройшов у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Представляючи учасникам наради мету та завдання цього проект, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Асоціації Міст України Федір Фесюн повідомив, що темою першого практикуму стали практичні питання з виконання законодавства в частині залучення інвестицій в сектор комунальної енергетики, запровадження комплексних програм енергозбереження та проведення масштабної енергомодернізації.

У своєму вступному слові перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук наголосив, що знання законодавства в частині залучення інвестицій в сектор комунальної енергетики вкрай важливі та стануть в нагоді учасникам заходу у їхній безпосередній роботі. Адже заощадження енергоресурсів та максимально ефективне їх використання є стратегічними чинниками. За словами Валентина Мельничука, перехід на твердопаливні котли та комплексне вирішення проблем ефективного використання ресурсів сприятиме вирішенню проблем енергозалежності від імпортних енергоносіїв.

Перший заступник голови обласної ради висловив сподівання, що учасники практикуму опанують базові принципи законодавчого процесу, отримають практичні знання з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів.

В свою чергу, досвідом Асоціації «Енергоефективні міста України» як національної структури підтримки Угоди мерів поділився виконавчий директор цієї Асоціації Андрій Кирчів, а голова правління громадської організації «Школа енергоефективності» В'ячеслав Лісовик зупинився на нових можливостях та перспективах муніципального енергоменеджменту. Заступник директора Центру державно-приватного партнерства Юрій Стальниченко акцентував увагу присутніх на законодавчих принципах державно-приватного партнерства як інструменту розвитку громади. Про кроки з підготовки та реалізації проектів із залученням грантового фінансування детально розповів директор ТОВ «Ескоенергоінвест», технічний експерт проекту «Угода мерів» Андрій Удовик.

Під час обговорення питань порядку денного практикуму та загальної дискусії учасники заходу порушили низку нагальних питань життєдіяльності громад, на які отримали вичерпні відповіді модераторів та організаторів навчання.

Останні новини Чернігівщини

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА 11:21

Концепцію проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України обговорили 17 червня на робочій нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Олени Думи.

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація 11:09

За словами фахівців Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, від початку року і досі Чернігівська область залишається благополучною по інфекційних захворюваннях тварин.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:08

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 червня травня по 8:00 18 червня 2021 року.

В Україні зафіксовано 967 нових випадків захворювання на COVID-19

В Україні зафіксовано 967 нових випадків захворювання на COVID-19 08:57

Серед них - 32 дитини та 6 медпрацівників.