Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 20:49:14

Чернігівський район підтримує танкову бригаду

23.03.2016   16:26

На минулому тижні голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж та голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко ініціювали збір продуктів харчування воїнам підшефної району 1-ї окремої танкової бригади, які зараз воюють в зоні проведення антитерористичної операції.

Дана ініціатива оперативно була доведена до сільських, селищних голів та визначено день і місце збору – 23 березня біля приміщення райдержадміністрації та районної ради.

Відзначимо, що 42 територіальні громади району взяли активну участь у зборі продукції, назбирали чимало: картоплю, моркву, буряк, капусту, цибулю, часник, мед, варення, компоти, інше. Машина була заповнена майже доверху.

Окрім цього, свою продукцію також надали й підприємці району: ТОВ «Десна» та «ЧІМК» – картоплю, ДП «Чернігіврайагролісгосп» – деревину, а підприємець Олександр Панасюк – м'ясо.

Нагадаємо, що під час Масляної у Михайло-Коцюбинську відбулась акція по збору коштів на потреби танкової бригади, зібрали понад 4 тис.грн. На ці кошти придбано засоби гігієни та інші необхідні бійцям речі, які також будуть передані разом із продуктами харчування.

Голова райдержадміністрації Віктор Корж особисто перевірив хід збору продукції, оглянув машину та передав вітання від громади району бійцям на передову.

Дякуємо всім, хто долучився до даної акції, надав власну продукцію, сільським, селищним головам, які оперативно спрацювали та забезпечили доставку продуктів харчування до місця призначення. Сьогодні ж машина з провіантом вирушить на схід України.

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини