Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:08:21

Чернігівський район підтримує танкову бригаду

23.03.2016   16:26

На минулому тижні голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж та голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко ініціювали збір продуктів харчування воїнам підшефної району 1-ї окремої танкової бригади, які зараз воюють в зоні проведення антитерористичної операції.

Дана ініціатива оперативно була доведена до сільських, селищних голів та визначено день і місце збору – 23 березня біля приміщення райдержадміністрації та районної ради.

Відзначимо, що 42 територіальні громади району взяли активну участь у зборі продукції, назбирали чимало: картоплю, моркву, буряк, капусту, цибулю, часник, мед, варення, компоти, інше. Машина була заповнена майже доверху.

Окрім цього, свою продукцію також надали й підприємці району: ТОВ «Десна» та «ЧІМК» – картоплю, ДП «Чернігіврайагролісгосп» – деревину, а підприємець Олександр Панасюк – м'ясо.

Нагадаємо, що під час Масляної у Михайло-Коцюбинську відбулась акція по збору коштів на потреби танкової бригади, зібрали понад 4 тис.грн. На ці кошти придбано засоби гігієни та інші необхідні бійцям речі, які також будуть передані разом із продуктами харчування.

Голова райдержадміністрації Віктор Корж особисто перевірив хід збору продукції, оглянув машину та передав вітання від громади району бійцям на передову.

Дякуємо всім, хто долучився до даної акції, надав власну продукцію, сільським, селищним головам, які оперативно спрацювали та забезпечили доставку продуктів харчування до місця призначення. Сьогодні ж машина з провіантом вирушить на схід України.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА 11:21

Концепцію проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України обговорили 17 червня на робочій нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Олени Думи.

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація 11:09

За словами фахівців Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, від початку року і досі Чернігівська область залишається благополучною по інфекційних захворюваннях тварин.