Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 20:25:25

Владці, роботодавці та профспілки подовжили угоду про співпрацю ще на два роки

23.03.2016   08:21Агенцiя

Щоб називатися демократичною державою, важливо вміти слухати та дослухатися один до одного. Саме тому зараз в області та країні загалом приділяють значну увагу соціальному діалогу між профспілками, організаціями роботодавців та органами державної влади. Для їх ефективної комунікації було створено і спеціальну територіальну тристоронню соціально-економічну раду, що в області працює за регіональною угодою.

Про її виконання та подальшу долю говорили в облдержадміністрації на тематичній нараді.

У спільному засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради та обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення взяв участь і перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич.

Володимир Козир, голова Федерації роботодавців області, зазначив, що на виробництво Чернігівщини негативно вплинула відмова від російського ринку. Це подекуди і потягнуло донизу показники зайнятості населення та оплати праці.

Втім, за словами очільника обласної Федерації профспілок Ігоря Москаленка, є чимало підприємств, що мають змогу значно покращувати умови праці.

За його словами, убезпечити та підтримати працююче населення може укладання колективних договорів. Цю думку поділяє і Департамент соцзахисту населення ОДА.

— Усі ми маємо спільну справу — покращення добробуту населення. І в цей непростий час отримуємо гарні результати — за даними моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за результатами січня-грудня 2015 року Чернігівська область зайняла 11 місце, піднявшись на 10 позицій.

Працівники бюджетних установ вчасно отримують зарплату, а приміщення майже безперебійно пережили зиму.

Важливо і те, що до нас заходять інвестори. Це не лише нові робочі місця та покращення загального економічного показника, а й свідчення того, що область розвивається, — зауважив Леонід Сахневич.

У результаті обговорення було вирішено подовжити дію чинної угоди ще на 2 роки. Втім, після підписання загальнодержавного регулюючого документу, до неї ще вноситимуться правки.

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини