Поліція затримала чоловіка, який викрав більше двох кілометрів телефонного кабелю
Зловмисник тривалий час викрадав телефонні кабелі у Прилуках та Прилуцькому районі, щоб потім здати мідь до приймального пункту. Повідомлення про зухвалі крадіжки кабелю почали надходити до чергової частини ще з минулого року.
На місця пригод виїжджали слідчо-оперативні групи, для затримання зловмисника були орієнтовані наряди, групи затримання державної служби охорони. Але крадій був вкрай обережний і кожного разу вчиняв нові злочини у різних частинах Прилуччини.
Загалом за 2015 рік злодій вчинив 7 крадіжок кабелю загальною довжиною 2235 метрів, що завдало відчутних збитків комунальним підприємствам. Зважаючи на це, правоохоронці докладали значних зусиль для затримання крадія.
На початку 2016 року поліцейськими Прилуцького відділу поліції за вчинення злочинів, предбачених статтями 185 (крадіжка) та 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України вдалося затримати 29-річного жителя Прилуцького району, який раніше потрапляв у поле зору правоохоронців.
За ухвалою суду до даного громадянина було застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. В ході досудового розслідування кримінального провадження чоловік зізнався також у вчиненні ряду крадіжок телефонного кабелю.
Як розповів молодик, він викрадав кабель, продавав його, а отримані кошти витрачав на власні потреби. Поліція перевіряє крадія на причетність до аналогічних злочинів майнового характеру. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.