Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:45:03

Рятувальники під час загальних зборів громади села довели основні заходи безпеки

23.03.2016   07:47

З початком весняно-літнього періоду гостро постають питання щодо недопущення пожеж у житловому секторі громадян, природних екосистемах, безпечного перебування на водоймах, а також недопущення надзвичайних подій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

У зв'язку з цим, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вживають усіх можливих заходів, аби привернути увагу громадян щодо безпечного поводження у різних життєвих ситуаціях. Одним із дійових заходів є проведення профілактично-роз'яснювальної роботи серед населення.

21 березня фахівці Бобровицького районного відділу УДСНС у Чернігівській області під час загального збору громади с. Веприк провели роз'яснювальну бесіду з жителями населеного пункту.

Зокрема, рятувальники нагадали правила безпеки при користуванні електричними, газовими та приладами опалення, застерегли про недопущення спалювання сухої рослинності та сміття, а також довели заходи безпеки при перебуванні біля водойм та у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

А для того, аби присутні на загальних зборах громади мешканці села закріпили отримані знання, рятувальники роздали їм профілактичні листівки й пам'ятки та нагадали номери екстрених служб у разі виникнення надзвичайних подій різного характеру.

Останні новини Чернігівщини

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.