Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 01:48:15

Припинено виробництво небезпечного алкоголю

22.03.2016   07:40Агенцiя

В ході проведення заходів із протидії незаконному обігу підакцизних товарів, в рамках операції "Акциз-2016" на Чернігівщині припинено діяльність нелегального виробництва горілчаного сурогату. Вживання такого алкоголю небезпечне для життя та здоров’я.

Попередньо було встановлено, що в роздрібній мережі Чернігівщини продавався алкоголь, виготовлений з недоброякісної сировини. Щоб підробку було складно відрізнити від легальної продукції, на неї наклеювали фальсифіковані марки акцизного податку.

Підпільний цех для виготовлення алкоголю був облаштований в гаражі одного з автокооперативів Чернігова.

Виготовляли фальсифікат в антисанітарних умовах. Технологія була нехитрою - сумнівний спирт змішували з водою та розливали у пляшки. Щоб надати алкогольному сурогату товарний вигляд на пляшки наклеювали етикетки, на яких зазначені відомі торгівельні марки. А потім фальсифікат відповідно запаковували.

Як повідомив начальник оперативного управління Павло Бойправ, на підставі ухвал суду проведені обшуки у житлових та гаражних приміщеннях, розташованих на території області, а також в автомобілях, якими транспортувався фальсифікат.

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області документально зафіксували весь цикл незаконного виробництва та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв.

Вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 1 мільйон 100 тисяч гривень.

Під час проведених обшуків виявлено 5,5 тисячі пляшок готової горілчаної продукції під виглядом відомих вітчизняних торгових марок. 

Також в гаражних приміщеннях знаходилося 300 літрів рідини з характерним запахом спирту, що використовувалась при виробництві фальсифікованої горілки. Ще знайдені 400 марок акцизного податку з очевидними ознаками підробки, порожні скляні пляшки, кришки для закупорювання пляшок, пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту.

Сировина, виготовлений фальсифікат та знаряддя його виробництва вилучені. А отже, на прилавки магазинів не потрапить небезпечний алкоголь, який в гаражі ділки готували до продажу.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».