Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 квітня, 15:35:32

Майбутні батьки дізналися як зробити будинок комфортним для дитини

21.03.2016   13:53Агенцiя

Прийомні батьки з Чернігова розбиралися, що потрібно зробити в будинку, аби він був і комфортним, і економним.

Для них відбувся семінар «Енергоефективність та енергозбереження – що і від кого залежить?», який організувала Громадянська мережа ОПОРА на базі Чернігівського обласного центра служб для сім’ї, дітей та молоді.

Учасники заходу обговорювали теми, починаючи від елементарних методів економії ресурсів у себе в будинку до впровадження нових розробок. Також на прикладах розбиралися, які ж переваги використання енергоефективних методів.

Відтак, якщо говорити про лампи у приміщеннях, то однокімнатна квартира потребуватиме близько 1200 грн за умови використання звичайних ламп розжарювання, усього 150 грн – при встановленні енергозберігаючих ламп та близько 100 грн – при LED-лампах. Це стало відомо завдяки дослідженню, яке провела Громадянська мережа ОПОРА. Звичайно, ціна енергоефективних ламп вища, але в результаті вони прослужать набагато довше, ще й дозволять зекономити гроші.

«Потреба в енергоресурсах постійно зростає, адже їхня кількість невпинно зменшується. Саме тому населення має навчитися економити ресурси та звертати більше уваги на альтернативні джерела енергії та нові розробки, які існують на ринку. Батьки, навчаючи своїх дітей, вже з самого дитинства пояснюватимуть, як правильно чистити зуби та скільки потрібно приймати душ. Якщо кожен буде впроваджувати методи енергоефективності, навіть в таких простих кроках, ми зможемо зберегти ресурси для майбутнього», – розповіла місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Учасники цікавилися державними програмами підтримки реалізації енергоефективних заходів з боку ОСББ та ЖБК. Уряд всіляко намагається підтримувати ініціативність жителів із впровадження енергозберігаючих технологій, саме тому реалізуються різноманітні програми як на державному, так і на місцевому рівні.

Щоб детально проаналізувати отриману інформацію, всі учасники отримали інформаційні матеріали, підготовлені в рамкам Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».   

Автор: Марія Стронська

Останні новини Чернігівщини

Для рятувальників з Чернігова запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови 15:29

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для працівників ДСНС Чернігівщини.

Допомагаємо переселенцям та ветеранам війни знайти роботу 15:25

Соціальні мережі та медіа, дистанційне навчання, онлайн-зустрічі, електронний документообіг – цифровізація сьогодні має вплив на кожну сферу нашого життя, але і живе спілкування та очний обмін думками, ідеями, інформацією теж не втрачає своєї актуальності.

Напад на журналістів телеканалу “Дитинець”: рік марного розслідування 09:56

Минуло більше року від резонансного для Чернігова порушення прав журналістів на професійну діяльність.

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею

Новий тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею 09:43

У Чернігові розширюють тролейбусну мережу. Додається новий маршрут, який з'єднає мікрорайон Шерстянка, де до цього ніколи не курсував електричний громадський транспорт, через Подусівку та центр міста, з Бобровицею.

Станція технічного обслуговування "GARAGE" у Чернігові 09:38

Завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту єРобота тисячі українців вже здійснили свої мрії про власний бізнес. Ми радіємо кожній новій підприємницькій ініціативі і пишаємося кожним грантером.