Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 06:21:34

В обласній раді обговорено Бюджетний регламент

17.03.2016   07:03Агенцiя

16 березня в обласній раді відбувся круглий стіл з обговорення проекту Бюджетного регламенту обласного представницького органу.

У засіданні, яке провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур, взяли участь директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко, депутати обласної ради, представники громадських організацій краю.

В числі ініціаторів заходу - голова правління громадської організації «Центр «Доброчин» Наталія Дрозд та голова правління громадської організації «Чернігівський центр прав людини» Олександр Підгорний, які виступили з пропозицією розробити проект Бюджетного регламенту обласної ради, що сприятиме підвищенню прозорості бюджетного процесу. Мета ініціативи - залучення громадськості та представників депутатського корпусу до формування головного фінансового документу області,

Презентуючи проект, запропонованого Бюджетного регламенту обласної ради, експерт громадської організації «Громадська рада» Микола Силенко зазначив, що Бюджетний регламент – це інструмент, який допомагає упорядкувати і регламентувати процес формування та використання фінансових ресурсів.

В процесі обговорення порядку денного, свої думки щодо порушеного питання висловили голова постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності Анатолій Мельник, очільник постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції Василь Леоненко, депутати обласної ради Дмитро Блауш, Сергій Варнавський, інші.

У свою чергу, директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко назвав розробку Бюджетного регламенту цікавою ідеєю для місцевих бюджетів. Він зазначив, що ініціатива створення проекту регламенту головного фінансового документу області підтримується, проте наголосив, що цей документ необхідно привести у законне русло. Промовець детально роз'яснив присутнім суть та механізми процесу формування обласного бюджету, який регламентується постановами Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів та на 94 відсотки складається із захищених статей, зокрема - видатків на заробітну плату працівникам бюджетної сфери, соціальні трансфери...

Учасники круглого столу доручили профільній постійній комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів спільно з Департаментом фінансів обласної державної адміністрації розробити проект Бюджетного регламенту обласної ради та внести на розгляд громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь 20:19

29 липня о 16:37 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що неподалік с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району до недіючого каналізаційного колодязя, глибиною близько 3-х метрів, потрапила собака.

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою 20:17

Тренінговий центр поліції Чернігівщини провів чергові навчальні збори для інструкторів з особистої безпеки та фахівців у галузі тактичної підготовки з 18 областей України.

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради 20:11

30 липня відбулося засідання п'ятої сесії обласної ради восьмого скликання, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 липня в області зафіксовано 7 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 565 осіб 15:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 30 липня в області щеплено першою та другою дозою 146 820 людей.