Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 11:19:22

Поліція вилучила у одесита пістолет

17.03.2016   06:45Агенцiя

Поліцейські Чернігівського відділу поліції проводять перевірку за фактом незаконного зберігання зброї 30-річним жителем Одеської області.

Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Сергій Кагітін, до чергової частини надійшла інформація, що на одній з вулиць міста тривалий час стоїть автомобіль з увімкненим двигуном.

На місце події виїхали патрульні поліцейські. В неосвітленому салоні автівки правоохоронці побачили заспаного чоловіка, а на задньому сидінні лежав пістолет. Побачивши зброю, патрульні викликали поліцейських роти поліції особливого призначення та слідчо-оперативну групу Чернігівського відділу поліції. Спецпризначеннці, що прибули на виклик, запропонували водієві вийти з автомобіля та видати зброю.

В ході подальшої перевірки правоохоронці встановили, що водій автомобіля "Mitsubishi Sigma" приїхав у Чернігів з Іллічевська Одеської області до дівчини, з якою познайомився через інтернет. Того дня вони зустрілися і встигли посваритися. Чоловік прийняв значну порцію алкоголю і заснув у авто.

Стосовно пістолета водій пояснив, що придбав його через інтернет кілька років тому для особистої оборони. Поліція вилучила у чоловіка пістолет "Форт-12 З 9ММ» з набоями та направила на експертизу.

Сергій Кагітін повідомив, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

9 січня: цей день в Україні і світі

9 січня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1416 Російська агресія - Day 1416 Russian aggression

У Прилуцькій гімназії №13 облаштували протирадіаційне укриття 12:46

У Прилуцькій гімназії №13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського облаштували гідні умови для безпечного очного навчання. Із робочим візитом у навчальному закладі – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини