Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 12:10:43

Прикордонники виявили незаконну порубку лісу

16.03.2016   14:34Агенцiя

Вчора ввечері прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Вороб’ївка», неподалік від с. Вороб’ївка Новгород-Сіверського району, з метою перевірки дотримання громадянами правил прикордонного режиму зупинив вантажний автомобіль «ГАЗ–53», яким керував 30-річний житель райцентру.

Вантаж, що перевозив автомобіль виявився свіже спиляною деревиною сосни, загальним об’ємом 3 м3.

Під час вивчення нарядом товарно-транспортної накладної встановлено, що вона не є дійсною, бо ній відсутні практично всі необхідні відомості, та й крім того вона взагалі прострочена.
В ході проведення подальших перевірочних заходів встановлено, що вищевказана деревина вирубується незаконним шляхом поблизу с. Полюшкине.
Враховуючи те, що в діях водія вбачаються ознаки вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 246 Кримінального Кодексу України «Незаконна порубка лісу», автомобіль з незаконним вантажем передано слідчій групі від Новгород-Сіверського відділу ГУ НП  в Чернігівській області.

Прес-служба прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

 Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників

Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17

Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

30 квітня: цей день в Україні і світі

30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12

День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression