Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 22:00:50

Мільйони гривень можна зекономити, завдяки впровадженню пропозицій чернігівського винахідника

16.03.2016   08:15Агенцiя

Таку інформацію 15 березня озвучили учасники першого засідання робочої групи з розгляду звернення винахідника Володимира Івановича Кононенка.

Члени робочої групи, до складу якої входять депутати обласної ради та керівники профільних структурних підрозділів виконавчої і публічної влади міста та області. обговорили на своєму зібранні поки що одну із майже десятка, запропонованих до впровадження і вже запатентованих пропозицій автора.

Прохання допомогти у впровадженні власних наукових і технічних розробок, інженер і винахідник з багаторічним стажем Володимир Кононенко висловив в особистому зверненні на адресу голови обласної ради.

Отож сьогодні робоча група обговорила перший із запропонованих проектів, основою якого є модернізація застарілого котельного обладнання з доведенням коефіцієнту корисної дії до 90 і вище відсотків. А це, як було наголошено, дасть можливість економити не лише мільйони гривень на оплату природного газу, але й наполовину, а то й більше – знизить споживання «блакитного» палива. Адже, приміром, як похвалився Володимир Кононенко, після модернізації домашнього котла у власному будинку з опалювальною площею у вісімдесят квадратних метрів він за місяць випалює лише близько 180 кубометрів газу, що дає йому велику економію коштів на інші господарські потреби. Та головне – не перевищувати, затверджений урядом «газовий» ліміт.

В ході розгляду цього питання, члени робочої групи напрацювали відповідне рішення, згідно з яким вони визначаться з обсягом парку опалювальних котлів, які потребують модернізації, а також із підрядчиками для виконання цих робіт, представників яких запросять на наступне засідання, що відбудеться, за попереднім планом, наприкінці поточного місяця.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.