Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 17:35:29

Пильні громадяни викликали поліцію обстежити підозрілу сумку

14.03.2016   10:36

На міському автовокзалі вибухотехніки обстежили сумку, залишену без нагляду в залі очікування. Нічого небезпечного всередині не виявлено.

11 березня до чергової частини Чернігівського відділу поліції зателефонував місцевий житель і повідомив, що в залі очікування автовокзалу по вулиці Воскресенській вже декілька годин стоїть підозріла сумка.

На місце події негайно прибули вибухотехніки, слідчо-оперативна група, наряд патрульної поліції, керівництво міського відділу поліції та управління патрульної поліції.

Поліцейські евакуювали з вокзалу пасажирів та персонал, обмежили доступ громадян на територію об’єкту та із застосуванням усіх заходів безпеки оглянули вміст сумки.

В ній знаходилися харчі та одяг, будь-яких вибухонебезпечних предметів не виявлено. Вокзал відновив свою роботу у штатному режимі.

Поліція висловлює подяку громадянам за пильність і нагадує, що в разі виявлення предметів і речовин, які можуть становити небезпеку для оточуючих, необхідно якнайшвидше телефонувати до поліції.

Ні в якому разі не можна брати в руки, переносити чи розбирати підозрілі предмети чи пакунки – це мають робити фахівці вибухотехніки. До приїзду слідчо-оперативної групи обмежте доступ до потенційно небезпечної знахідки. Ці елементарні заходи безпеки можуть зберегти життя і здоров’я громадян. Будьмо пильні!

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини