Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 14:51:53

Чернігівщина втратила ще одного захисника

10.03.2016   15:28

«Окупанти випустили по наших позиціях понад 60 мін різних калібрів. Під Авдіївкою ворог вів вогонь зі 122-мм САУ «Гвоздика». У Зайцевому незаконні збройні формування також двічі застосовували 82-мм міномети», - так полковник Олександр Мотузяник, речник Адміністрації Президента України з питань АТО інформував про ситуацію 5 березня під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Обстріли та збройні провокації бойовиків було зафіксовано також на Світлодарській дузі, в Майорську, в районі Донецького аеропорту. Та найбільш напруженою була ситуація у районах на південь та схід від Авдіївки. «Всього за минулу добу на Донецькому напрямку відбулося 37 ворожих обстрілів», - зазначив Олександр Мотузяник.

Саме ці обстріли забрали життя ще одного жителя нашої області — Юрія Мальцева.

Народився Юрій Петрович на Херсонщині та ще малим разом з сім’єю переїхав на батьківщину матері, у Коропський район. Тут вчився у школі, сюди ж повертався працювати, закінчивши Борзнянський сільськогосподарський технікум та після служби в армії.

На час, коли на сході України розгортались бойові дії, Юрій Мальцев був знятий з обліку у військкоматі. Проте, не бажаючи залишатись осторонь від долі країни, відновив свій військовий квиток, а 12 лютого 2015 року був мобілізований до лав збройних сил України.

Воював старшим солдатом, кулеметником військової частини В 2287. Чесно й самовіддано виконував свій військовий обов’язок.

Загинув 5 березня 2016 року внаслідок мінометного обстрілу опорного пункту українських військ у районі міста Авдіївка Донецької області.

Похований у селі Радичів Коропського району.

Уся Чернігівщина разом з односельцями Юрія Мальцева скорботно схиляє голову перед світлою пам’яттю героя.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.