Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 вересня, 15:46:54

Жителі Чернігова активно звертаються до міського голови у формі електронних петицій

10.03.2016   13:53

На розгляді у міській раді станом на сьогодні перебуває 14 електронних петицій, з якими жителі міста звернулись до міського голови Владислава Атрошенка. Загалом впродовж двох місяців надійшло 95 петицій.

Як відомо, згідно зі змінами до Статуту територіальної громади міста Чернігова, затвердженими міської радою 28 січня, жителі міста можуть  звернутися до органів місцевого самоврядування з електронними петиціями через офіційний веб-сайт Чернігівської міської ради, а також в інший, передбачений законом спосіб.

Дата оприлюднення електронної петиції на офіційному сайті міської ради є датою початку збору підписів на її підтримку. За умови збору на підтримку електронної петиції не менш як 250 підписів жителів міста протягом 30 календарних днів, петиція подається на розгляд відповідного структурного підрозділу міської ради.

Вже підготовлені відповіді на 2 електронні петиції, зокрема, про транспортну реформу у місті та заборону на продаж поліетиленових пакетів на території міста.

Так, електронна петиція щодо заборони на продаж поліетиленових пакетів на території міста, якупідписали 336 осіб з 250 необхідних, розглянута на пленарному засіданні міської ради 1 березня поточного року.

Відповідно до прийнятого рішення депутати міської ради підтримали Звернення до Голови Верховної Ради щодо вирішення питання заборони на продаж поліетиленових пакетів на законодавчому рівні.

У відповіді на петицію щодо транспортної реформи у місті, яку підтримали 323 особи з 250 необхідних, повідомлено, що на сьогоднішній день триває робота щодо реформування транспортної системи в місті й викладені у петиції питання відповідають баченню міської влади щодо розв’язання транспортних проблем.

Серед порушених мешканцями міста питань також є наступні: надати земельні ділянки учасникам АТО, заборонити незаконний збір благодійних внесків у навчальних закладах освіти, заборонити продаж алкоголю на зупинках громадського транспорту, надати Стрижню друге життя, обладнати пониженими бордюрами пішохідних переходів та інші.

"Запровадження єдиної системи місцевих петицій сприяє вивченню думки громадськості міста щодо найбільш актуальних проблемних питань у місті та шляхів їх розв'язання", - підкреслив заступник міського голови Олександр Ломако. На його переконання, електронні петиції допомагають налагодженню ефективного зворотного зв'язку між міською владою та громадою й формуванню активної громадської позиції жителів міста.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині створена перша охоронна зона 13:44

У вересні цього року Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА для збереження лелеки чорного, жиле гніздо якого було виявлено в регіональному ландшафтному парку «Міжрічинський», створив охоронну зону для збереження біорізноманіття у лісах.

Свідки ДТП, відгукніться! 13:23

У рамках розслідування смертельної дорожньо-транспортної пригоди в м. Мена Корюківського району поліція розшукує свідків та очевидців події.

Поліцейські Чернігівщини пройшли навчання та готові допомагати колегам за принципом «Рівний – Рівному» 13:22

Турбота про ментальне здоров`я – запорука успішної діяльності та щасливого життя. Проте бувають ситуації, коли власних ресурсів недостатньо і ми потребуємо допомоги.

Погоджено виплати ще для 30 чернігівців за державною програмою

Погоджено виплати ще для 30 чернігівців за державною програмою "єВідновлення" 12:19

26 вересня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради затверджено рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Як програму «Доступні ліки» наблизити до кожної громади – з головою НСЗУ на прессніданку в Чернігівській ОВА 12:04

У Чернігівській області цьогоріч виписано 300 тисяч електронних рецептів за державною програмою реімбурсації «Доступні ліки». За погашеними рецептами аптеки (наразі в області 310 аптек-учасниць) вже отримали понад 22 млн грн від Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини