Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 вересня, 10:44:47

Кошти з Фонду Регіонального розвитку – на користь пацієнтам та лікарям

10.03.2016   13:46Агенцiя

Завдяки державній підтримці закладів охорони здоров’я Чернігівщини, вдається своєчасно оновлювати матеріально-технічну базу лікарень та створювати в них сучасні умови для перебування пацієнтів.

КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» слугує взірцем для ефективного використання коштів, що виділяються з Фонду Регіонального розвитку.

«Жодна копійка цих надходжень не витрачається даремно, – стверджує головний лікар закладу Андрій Жиденко. - Так лише протягом останніх шести місяців вдалося суттєво оновити обладнання для відділень хірургічного профілю, зокрема, для застосування малоінвазивних оперативних втручань, де використовується висотехнологічна дороговартісна апаратура, на закупівлю та встановлення якої використано майже один мільйон гривень.

Крім того, постійно працюємо над підвищенням автоматизації робочих місць, вся лікарня «замкнута» у локальну комп’ютерну мережу, тому у кожному з відділень створено мінімум три робочих місця для ординаторів. Ефективно працюють відповідні ВЕБ-програми – «Поліклініка», «Стаціонар», ведення поточної документації здійснюється лише в електронному вигляді.

Звісно, без фінансової допомоги Фонду нам би це не вдалося зробити, а також провести капітальні ремонти та ввести в дію оновлені урологічне та торакальне відділення, на дооснащення яких Фонд виділив півтора мільйона гривень А ще завдяки децентралізації влади, а відтак і перерозподілу коштів на місця ми провели ремонти покрівлі палатного корпусу, замінили вікна у відділенні нефрології та гемодіалізу.

Сподіваємося, якщо така плідна робота з Фондом буде продовжена, у лікарні з’явиться можливість відкрити відділення кардіоваскулярної хірургії. Для цього наші лікарі пройшли спеціалізацію у провідних клініках столиці».

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відкрили два "Класи безпеки" 16:41

22 вересня у Прилуцькому та Ніжинському районах відкрили “Класи безпеки”.

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області 16:38

Для мешканок Чернігівської області, які повернулися, та жінок–внутрішньо переміщених осіб ГО «Жіночий консорціум України» оголошує старт програми з відновлення та створення малого бізнесу. До програми можуть долучитися мешканки приймаючих громад Комарівської, Крутівської, Вертіївської та Остерської ОТГ та м. Чернігів та жінки-ВПО, котрі проживають у цих громадах.

Перший сертифікат в області на придбання житла за програмою «єВідновлення» уже сформовано, другий – на підході 16:25

Першими впоралися з цим Михайло-Коцюбинська та Кіптівська громади відповідно. Загальна ж кількість заяв за зруйноване житло – 216, з них – 56 у роботі. Про це розповів сьогодні під час брифінгу в медіацентрі ОВА в. о. начальника Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення

Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення 16:02

Спалахи кору в Україні циклічні й відбуваються в середньому кожні 4-5 років. Вони стаються через те, що діти пропускають планові щеплення і в суспільстві накопичується кількість людей без імунітету.

 Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – повідомлено про підозру трьом учасникам злочинної групи

Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – повідомлено про підозру трьом учасникам злочинної групи 15:56

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом учасникам організованої злочинної групи у шахрайстві шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3, 4 ст. 190 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини