Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 06:06:49

Чверть мільйона додатково виділено на протидію туберкульозу

10.03.2016   08:06Агенцiя

Рішенням Чернігівської міської ради були виділені додаткові кошти в сумі 260 тис. гривень для протидії захворюванню на туберкульоз. З загальної суми 200 тис. гривень планується виділити на придбання туберкуліну, та 60 тис. гривень на придбання флюороплівки.

Виділені кошти мають значно покращити ситуацію з профілактики туберкульозу в місті Чернігові, адже попередньо, у міському бюджеті на придбання туберкуліну було закладено лише 50 тис. гривень.

Крім того, у відповідь на звернення Чернігівської обласної громадської організації “Центру політичних студій та аналітики”, в управлінні охорони здоров’я Чернігівської міської ради повідомили, що питання щодо пролонгації “Програми протидії захворюванню на туберкульоз у місті Чернігові у 2012-2016 роках”, на 2017-2021 роки буде розглянуте.

Питання збільшення фінансування на протидію захворюванню на туберкульоз неодноразово піднімалось громадськістю. З ініціативи “Центру політичних студій та аналітики”, 24 грудня минулого року, у Чернігові, відбувся круглий стіл на тему: “Чи знайдуться гроші у бюджеті, щоб захистити чернігівців від туберкульозу?”.

Під час круглого столу, участь у якому взяли провідні медичні фахівці та громадські активісти, було обговорено, зокрема, і питання недостатнього фінансування з міського бюджету Чернігова закупівель препарату для дитячої туберкулінодіагностики(туберкуліну).

Так, на придбання туберкуліну протягом 2015 року було виділено лише 20 000 грн. Тож, якщо кошти будуть виділені в повному обсязі, то можна говорити про збільшення фінансування у більш ніж 10 разів.

Громадська організація “Центр політичних студій та аналітики” планує і в подальшому боротись з проблемою захворювання на туберкульоз у місті Чернігові, та допомагати комунікації громадян з владою та медичними установами.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини