Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 03:58:48

Поліція розслідує обставини загибелі парубка 8 березня

09.03.2016   16:19

В одному з сіл Козелецького району з'ясування стосунків та бійка між вітчимом і пасинком закінчилася смертю молодого чоловіка.

8 березня до чергової частини Козелецького відділення поліції ГУНП в Чернігівській області звернулася жителька одного з сіл району та повідомила, що в ході сварки з вітчимом загинув її син.

На місце злочину негайно виїхала слідчо-оперативна група на чолі з керівництвом відділення поліції. Як розповіли вітчим і мати загиблого, пізно увечері син повернувся додому в стані алкогольного сп`яніння та вчинив сварку.

Під час конфлікту з вітчимом парубок тяжко побив його, зламавши декілька ребер та стегно, а потім схопив кухонного ножа та намагався вдарити ним родича.

Захищаючись, вітчим ненавмисно влучив у руку пасинка, в якій знаходився ніж. В результаті цього ніж проник в грудну клітину, що призвело до проникаючого ножового поранення грудної клітини, від якого парубок помер на місці.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.